Отвори го главното мени

Промени

Додадени 22 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: yo:Pope Eleuterus
[[vi:Giáo hoàng Êlêuthêrô]]
[[war:Papa Eleuterio]]
[[yo:Pope Eleuterus]]
[[zh:教宗义禄]]
2.817

уредувања