Отвори го главното мени

Промени

Додадени 12 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: ms:Koma
[[lt:Kablelis]]
[[lv:Komats]]
[[ms:Koma]]
[[nl:Komma]]
[[nn:Komma]]
86.434

уредувања