Разлика помеѓу преработките на „Папа Јулиј I“

Додаден 21 бајт ,  пред 10 години
с
Бот Додава: yo:Pope Julius I
с (Бот: Промена на шаблон: Христијанство-никулец)
с (Бот Додава: yo:Pope Julius I)
[[vi:Giáo hoàng Giuliô I]]
[[war:Papa Julio I]]
[[yo:Pope Julius I]]
[[zh:教宗儒略一世]]
2.817

уредувања