Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Ционизам“

с
Бот Менува: lad:Kateggoría:Zionismo
с (Бот Додава: eo:Kategorio:Cionismo)
с (Бот Менува: lad:Kateggoría:Zionismo)
[[id:Kategori:Zionisme]]
[[it:Categoria:Sionismo]]
[[ja:Categoryカテゴリ:シオニズム]]
[[ka:კატეგორია:სიონიზმი]]
[[la:Categoria:Sionismus]]
[[lad:CategoríaKateggoría:Zionismo]]
[[lv:Kategorija:Cionisms]]
[[ms:Kategori:Zionisme]]
58.155

уредувања