Разлика помеѓу преработките на „Ошин“

Додадени 59 бајти ,  пред 11 година
с
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Села во Егејска Македонија; козметички промени)
 
[[bg:Ошин]]
[[de:Archangelos (Exaplatanos)]]
[[en:Archangelos, Pella]]
391

уредување