Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Корисник he-1“

с
Бот Менува: lad:Kateggoría:User he-1
с (Бот Додава: br:Rummad:Implijerien he-1)
с (Бот Менува: lad:Kateggoría:User he-1)
[[is:Flokkur:Notandi he-1]]
[[it:Categoria:Utenti he-1]]
[[ja:Categoryカテゴリ:User he-1]]
[[ko:분류:사용자 he-1]]
[[la:Categoria:Usor he-1]]
[[lad:CategoríaKateggoría:User he-1]]
[[lmo:Categuria:User he-1]]
[[lt:Kategorija:User he-1]]
58.155

уредувања