Отвори го главното мени

Промени

Додадени 22 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: yo:Pope Adrian VI
[[vi:Giáo hoàng Ađrianô VI]]
[[war:Papa Adriano VI]]
[[yo:Pope Adrian VI]]
[[zh:亞德六世]]
109.264

уредувања