Разлика помеѓу преработките на „Air One“

Одземени 27 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Менува: it:Air One
с (Бот: Промена на шаблон: Infobox Airline)
с (Бот Менува: it:Air One)
[[he:אייר ואן]]
[[id:Air One]]
[[it:Air One - Compagnia Aerea Italiana]]
[[ja:エアワン]]
[[mr:एर वन]]
391

уредување