Разлика помеѓу преработките на „Вратин“

Додадени 98 бајти ,  пред 11 година
с
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Села во Егејска Македонија)
 
[[Категорија:Села во Егејска Македонија]]
 
[[bg:Алиакмонас (село)]]
[[el:Αλιάκμονας Κοζάνης]]
[[en:Aliakmo]]
86.434

уредувања