Адамстаун: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: bs:Adamstown
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот: козметички промени)
с (Бот Додава: bs:Adamstown)
[[bg:Адамстаун]]
[[br:Adamstown, Pitcairn]]
[[bs:Adamstown]]
[[cs:Adamstown]]
[[da:Adamstown]]
86.434

уредувања