Евроазија: Разлика помеѓу преработките

Додадени 32 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: pa:ਯੂਰੇਸ਼ੀਆ
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот: козметички промени)
с (Бот Додава: pa:ਯੂਰੇਸ਼ੀਆ)
[[no:Eurasia]]
[[nov:Eurasia]]
[[pa:ਯੂਰੇਸ਼ੀਆ]]
[[pl:Eurazja]]
[[pt:Eurásia]]
2.613

уредувања