Операција Барбароса: Разлика помеѓу преработките

Додадени 28 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: nn:Operasjon Barbarossa
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Додава: sh:Operacija Barbarossa)
с (Бот Додава: nn:Operasjon Barbarossa)
[[ms:Operasi Barbarossa]]
[[nl:Operatie Barbarossa]]
[[nn:Operasjon Barbarossa]]
[[no:Operasjon Barbarossa]]
[[pl:Atak Niemiec na ZSRR]]
3.985

уредувања