Шарлот: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: eo:Charlotte
[непроверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Додава: ms:Charlotte, Carolina Utara)
с (Бот Додава: eo:Charlotte)
[[de:Charlotte (North Carolina)]]
[[en:Charlotte, North Carolina]]
[[eo:Charlotte]]
[[es:Charlotte]]
[[et:Charlotte (Põhja-Carolina)]]
86.434

уредувања