Воронешка област: Разлика помеѓу преработките

Додадени 38 бајти ,  пред 12 години
с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: pt:Oblast de Voronej)
с (Бот Додава: xal:Воронежа төгәлң)
[[uk:Воронезька область]]
[[war:Voronezh Oblast]]
[[xal:Воронежа төгәлң]]
[[zh:沃罗涅日州]]
58.155

уредувања