Разлика помеѓу преработките на „Анастасиј II“

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
Бот Менува: an:Anastasio II de Bizancio
с (Бот: Промена на шаблон: Биог-никулец)
с (Бот Менува: an:Anastasio II de Bizancio)
[[Категорија:Римски императори]]
 
[[an:Anastasio II (emperador)de Bizancio]]
[[bg:Анастасий II (Византийска империя)]]
[[ca:Anastasi II de Bizanci]]