Разлика помеѓу преработките на „Ѓумушхане (покраина)“

Додадени 29 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: fj:Gümüşhane Province
с (Бот Додава: os:Гюмюшхане (ил); козметички промени)
с (Бот Додава: fj:Gümüşhane Province)
[[fa:استان گوموش‌خانه]]
[[fi:Gümüşhanen maakunta]]
[[fj:Gümüşhane Province]]
[[fr:Gümüşhane (province)]]
[[hu:Gümüşhane (tartomány)]]
58.155

уредувања