Ајатолах: Разлика помеѓу преработките

Додадени 3 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Менува: fa:آیت‌الله
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: fa:آیةالله)
с (Бот Менува: fa:آیت‌الله)
[[et:Ajatolla]]
[[eu:Aiatola]]
[[fa:آیةاللهآیت‌الله]]
[[fi:Ajatolla]]
[[fr:Ayatollah]]
6.250

уредувања