Разлика помеѓу преработките на „Сена“

Додаден 21 бајт ,  пред 10 години
с
Бот: Промена на шаблон: Infobox River
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Infobox River)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Infobox_RiverИнфокутија за река | river_name = Сена
| image_name =Seine2J-wiki.jpg
| caption = Поглед на Сена од [[Понт Ројал]]. [[Музејот Орсе]] се гледа од лево, а десно е [[Големата Палата]].
941.847

уредувања