Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Физичка географија“

с
с
[[bar:Kategorie:Physische Geographie]]
[[bat-smg:Kateguorėjė:Fėzėnė geuograpėjė]]
[[be:Катэгорыя:Фізічная геаграфія]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Фізычная геаграфія]]
[[bg:Категория:Физическа география]]
59.415

уредувања