Разлика помеѓу преработките на „Славеносрпски јазик“

нема опис на уредувањето
с (Бот: козметички промени)
{{Словенски јазици}}
 
[[Категорија:СловенскиСрпски јазицијазик]]
[[Категорија:Мртви јазици во Европа]]
[[Категорија:Мртви јазици на Словените]]