Разлика помеѓу преработките на „Нокт“

Одземени 12 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Брише: lv:Nags
с (Бот: Промена на шаблон: Ана-никулец; козметички промени)
с (Бот Брише: lv:Nags)
[[la:Unguis]]
[[lt:Nagai]]
[[lv:Nags]]
[[ms:Kuku]]
[[nl:Nagel (anatomie)]]