Разлика помеѓу преработките на „Фразеологија на македонскиот јазик“

с
Брзо додавање категорија Македонска граматика (со користење на HotCat)
(Создадена страница со: {{Македонски јазик}} '''Фразеологијата во македонскиот јазик''' е дел од [[Лексикологи...)
 
с (Брзо додавање категорија Македонска граматика (со користење на HotCat))
* [[Македонска граматика]]
* [[Лексикологија на македонскиот јазик]]
 
[[Категорија:Македонска граматика]]