Разлика помеѓу преработките на „Нагаланд“

Додадени 32 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: bh:नागालैंड
с (Бот Додава: ko:나갈랜드 주)
с (Бот Додава: bh:नागालैंड)
[[ang:Nagaland]]
[[as:নাগালেন্ড্]]
[[bh:नागालैंड]]
[[bn:নাগাল্যান্ড]]
[[bpy:নাগাল্যান্ড]]
109.264

уредувања