Ротифери: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: az:Rotatorilər
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: ro:Rotifer; козметички промени)
с (Бот Додава: az:Rotatorilər)
 
[[ar:دولابية]]
[[az:Rotatorilər]]
[[ca:Rotífer]]
[[cs:Vířníci]]