Никос Захаријадис: Разлика помеѓу преработките

Додадени 25 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: yo:Nikos Zachariadis
[непроверена преработка][проверена преработка]
с Бот: козметички промени
с Бот Додава: yo:Nikos Zachariadis
Ред 17:
[[pt:Nikólaos Zachariádis]]
[[ru:Захариадис, Никос]]
[[yo:Nikos Zachariadis]]
46.384

уредувања