Симон Дракул: Разлика помеѓу преработките

Додаден 41 бајт ,  пред 12 години
с
Брзо додавање категорија Дебрани (со користење на HotCat)
[непроверена преработка][проверена преработка]
с (Брзо додавање категорија Лазарополе (со користење на HotCat))
с (Брзо додавање категорија Дебрани (со користење на HotCat))
 
[[Категорија:Лазарополе]]
 
[[Категорија:Дебрани]]