Бастион: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 13 години
с
Бот Менува: ca:Baluard
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: lb:Bastioun)
с (Бот Менува: ca:Baluard)
[[ast:Bastión]]
[[be:Бастыён]]
[[ca:BastióBaluard]]
[[cs:Bastion]]
[[da:Bastion]]