Разлика помеѓу преработките на „Централна банка на Иран“

с
Бот Додава: no:Irans sentralbank
с (Бот: козметички промени)
с (Бот Додава: no:Irans sentralbank)
[[fa:بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران]]
[[fr:Bank Markazi Iran]]
[[no:Irans sentralbank]]
[[ru:Центральный банк Ирана]]
[[zh:伊朗伊斯兰共和国中央银行]]
6.057

уредувања