Разлика помеѓу преработките на „Хуан Карлос I“

Додаден 51 бајт ,  пред 10 години
с
с (Бот: Промена на шаблон: Infobox Monarch; козметички промени)
[[eu:Joan Karlos I.a Espainiakoa]]
[[ext:Juan Carlos I d'España]]
[[fa:خوآن کارلوس اول اسپانیا]]
[[fi:Juan Carlos I]]
[[fr:Juan Carlos Ier d'Espagne]]
5.104

уредувања