Отвори го главното мени

Промени

Додадени 10 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Менува: new:सन् ७४३
[[nap:743]]
[[nds:743]]
[[new:सन् ७४३]]
[[nl:743]]
[[nn:743]]
58.155

уредувања