Отвори го главното мени

Промени

Додадени 10 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Менува: new:सन् १७७२
[[nap:1772]]
[[nds:1772]]
[[new:सन् १७७२]]
[[nl:1772]]
[[nn:1772]]
58.155

уредувања