Разлика помеѓу преработките на „Базилика Свети Јован Латерански“

с
Бот: Замена на текст (-Шаблон:Цркви-Никулец +Никулец за црква)
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Замена на текст (-Шаблон:Цркви-Никулец +Никулец за црква))
 
{{DEFAULTSORT:Јован Латерански}}
{{Шаблон:Цркви-Никулец за црква}}
 
[[Категорија:Базилики во Рим|Јован Латерански]]
941.847

уредувања