Разлика помеѓу преработките на „Теодосиј I“

Додадени 20 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: yo:Theodosius I
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Личност)
с (Бот Додава: yo:Theodosius I)
[[uk:Феодосій Великий]]
[[vi:Theodosius I]]
[[yo:Theodosius I]]
[[zh:狄奧多西一世]]
109.264

уредувања