Разлика помеѓу преработките на „Бостон Селтикс“

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
Бот Менува: fa:بوستون سلتیکس
с (Бот: козметички промени)
с (Бот Менува: fa:بوستون سلتیکس)
[[et:Boston Celtics]]
[[eu:Boston Celtics]]
[[fa:بوستون سلتیکزسلتیکس]]
[[fi:Boston Celtics]]
[[fr:Celtics de Boston]]
59.415

уредувања