Разлика помеѓу преработките на „Лех Валенса“

Додаден 21 бајт ,  пред 9 години
с
Бот Додава: gd:Lech Wałęsa
с (Бот: Промена на шаблон: Биог-никулец)
с (Бот Додава: gd:Lech Wałęsa)
[[fiu-vro:Wałęsa Lech]]
[[fr:Lech Wałęsa]]
[[gd:Lech Wałęsa]]
[[gl:Lech Wałęsa]]
[[gn:Lech Wałęsa]]
46.384

уредувања