ЖС „Јегуновце“: Разлика помеѓу преработките

Одземени 439 бајти ,  пред 12 години
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
 
== Возен ред==
Возниот ред е определен согласно Објавата <ref>[http://mz.com.mk/Section5/Default.aspx?AspxAutoDetectCookieSupport=1 mz.com.mk] Официјална веб страна на [[Македонски железници]], Објава на мрежа за 2010 година, Сл. весник бр. 11 од 26.1.2010 година</ref> на Македонски железници за 2010 година.
 
* {{Интеррегионална линија 6903}}