Отвори го главното мени

Промени

Додадени 10 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Менува: new:सन् १४४२
[[nap:1442]]
[[nds:1442]]
[[new:सन् १४४२]]
[[nl:1442]]
[[nn:1442]]
58.155

уредувања