Разлика помеѓу преработките на „1435“

Додадени 10 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Менува: new:सन् १४३५
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
с (Бот Менува: new:सन् १४३५)
[[nds:1435]]
[[nds-nl:1435]]
[[new:सन् १४३५]]
[[nl:1435]]
[[nn:1435]]
58.155

уредувања