Разлика помеѓу преработките на „1417“

Додадени 10 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Менува: new:सन् १४१७
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
с (Бот Менува: new:सन् १४१७)
[[nds:1417]]
[[nds-nl:1417]]
[[new:सन् १४१७]]
[[nl:1417]]
[[nn:1417]]
58.155

уредувања