Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1623 година“

с
Бот Додава: nn:Kategori:Fødde i 1623
с (Бот Додава: an, ar, az, be-x-old, bn, bpy, br, bs, cs, cy, da, de, eo, es, et, eu, fa, fr, ga, gan, hy, id, is, it, ja, ka, ko, la, lb, lv, mr, new, no, pl, ro, ru, simple, sk, sl, sr, sv, sw, th, tl, tr, uk, vi, zh)
с (Бот Додава: nn:Kategori:Fødde i 1623)
[[mr:वर्ग:इ.स. १६२३ मधील जन्म]]
[[new:पुचः:१६२३य् बुगु]]
[[nn:Kategori:Fødde i 1623]]
[[no:Kategori:Fødsler i 1623]]
[[pl:Kategoria:Urodzeni w 1623]]
109.264

уредувања