Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1621 година“

с
Бот Додава: nn:Kategori:Fødde i 1621
с (Бот Додава: an, ar, be-x-old, bn, bpy, br, bs, crh, cs, cy, da, de, eo, es, et, eu, fa, fr, gan, gv, hy, id, is, it, ja, ko, la, lb, new, no, pl, ro, ru, simple, sk, sl, sq, sr, sv, sw, tr, uk, vi, zh)
с (Бот Додава: nn:Kategori:Fødde i 1621)
[[lb:Kategorie:Gebuer 1621]]
[[new:पुचः:१६२१य् बुगु]]
[[nn:Kategori:Fødde i 1621]]
[[no:Kategori:Fødsler i 1621]]
[[pl:Kategoria:Urodzeni w 1621]]
109.264

уредувања