Предлошка:Корисник de-2: Разлика помеѓу преработките

с
Отстрането уредување на Daniel Tanevski, вратено на последната верзија на Boyan
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Отстрането уредување на Daniel Tanevski, вратено на последната верзија на Boyan)
<div style="float:left;border:solid #99B3FF 1px;margin:1px">
[[Категорија:Корисник de|{{СТРАНИЦА}}]]
{| cellspacing="0" style="width:238px;background:#E0E8FF"
{{Вавилон|1=#4169e1|2=#E0E8FF|3=#99B3FF|4=navy|вј=de-2|ниво=|јазик=Dieser Benutzer hat [[:Категорија:Корисник de-2|fortgeschrittene]] [[:Категорија:Корисник de|Deutschkenntnisse]].}}
| style="width:45px;height:45px;background:#99B3FF;text-align:center;font-size:14pt" | '''de-2'''
| style="font-size:8pt;padding:4pt;line-height:1.25em" | Dieser Benutzer hat '''[[:Категорија:Корисник de-2|fortgeschrittene]]''' '''[[:Категорија:Корисник de|Deutschkenntnisse]]'''.[[Категорија:Корисник de|{{PAGENAME}}]][[Категорија:Корисник de-2|{{{PAGENAME}}}]]
|}</div>
13.850

уредувања