Разлика помеѓу преработките на „Луј-Филип“

Додаден 31 бајт ,  пред 10 години
с
Бот Додава: eu:Luis Filipe Frantziakoa
с (Бот: Промена на шаблон: Ист-никулец)
с (Бот Додава: eu:Luis Filipe Frantziakoa)
[[es:Luis Felipe I de Francia]]
[[et:Louis-Philippe I]]
[[eu:Luis Filipe Frantziakoa]]
[[fi:Ludvig Filip]]
[[fr:Louis-Philippe Ier]]
46.384

уредувања