Разлика помеѓу преработките на „Движење на неврзаните“

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
Бот Менува: pt:Movimento Não Alinhado
с (Бот Додава: arz:عدم الانحياز)
с (Бот Менува: pt:Movimento Não Alinhado)
[[no:Organisasjonen av alliansefrie nasjoner]]
[[pl:Ruch państw niezaangażowanych]]
[[pt:Movimento Não- Alinhado]]
[[ru:Движение неприсоединения]]
[[sh:Pokret nesvrstanih]]
46.384

уредувања