Шарлот: Разлика помеѓу преработките

Додадени 33 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: ms:Charlotte, Carolina Utara
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: io:Charlotte, Norda-Karolina)
с (Бот Додава: ms:Charlotte, Carolina Utara)
[[lt:Šarlotė]]
[[mr:शार्लट]]
[[ms:Charlotte, Carolina Utara]]
[[nl:Charlotte (North Carolina)]]
[[no:Charlotte]]
86.434

уредувања