Отвори го главното мени

Промени

Додадени 52 бајти ,  пред 9 години
с
Бот: Промена на шаблон: Никулец
 
 
{{Никулец од областа на астрономијата}}
{{никулец}}
 
[[Категорија:Астрономија]]
941.847

уредувања