Тамил Наду: Разлика помеѓу преработките

Додадени 18 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: yo:Tamil Nadu
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот: козметички промени)
с (Бот Додава: yo:Tamil Nadu)
[[vi:Tamil Nadu]]
[[war:Tamil Nadu]]
[[yo:Tamil Nadu]]
[[zh:泰米尔纳德邦]]
[[zh-min-nan:Tamil Nadu]]
10.025

уредувања