Разлика помеѓу преработките на „Список на државни водачи во 1793 година“

с
Бот: Промена на шаблон: Никулец
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Никулец)
== Австралија со Океанија ==
 
{{Никулец за лидер на држава}}
{{никулец}}
 
[[de:Liste der Staatsoberhäupter 1793]]
941.847

уредувања