Разлика помеѓу преработките на „Годишно време“

Додадени 24 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Промена на шаблон: Никулец за географија
с (Бот: Промена на шаблон: Гео-никулец)
с (Бот: Промена на шаблон: Никулец за географија)
 
 
{{Никулец заод географијаобласта на географијата}}
 
[[Категорија:Календари]]
941.847

уредувања