Разлика помеѓу преработките на „Витоша“

Додадени 24 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: Промена на шаблон: Никулец за географија
с (Бот: Промена на шаблон: Гео-никулец)
с (Бот: Промена на шаблон: Никулец за географија)
[http://www.park-vitosha.org/ Природен парк "Витоша"]
 
{{Никулец заод географијаобласта на географијата}}
 
[[Категорија:Планини во Бугарија]]
941.847

уредувања